کارگاه آنلاین (بازی های حرکتی)

اهداف این کارگاه تقویت مهارت های حرکتی و جسمی کودکان است. کودکان با انجام فعالیت های هدفمند عضله ها، و هماهنگی میان اعضای بدن را پرورش میدهند. کارگاه به صورت آنلاین و در خانه با کودکان و با همراهی بزرگسالان اجرا میشود. برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۵۸۴۱۶۶۰۴ تماس بگیرید.

پکیج آموزش (کاردستی و اوریگامی)

این پکیج شامل ۱۰ کاردستی و اوریگامی ست،  که گام به گام برای کودکان در قالب( فیلم )آموزش داده شده است. در صورت ثبت نام سی دی آن برای شما پست میشود و کودکانتان میتوانند در خانه به راحتی آنها را درست کنند.   برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۵۸۴۱۶۶۰۴ تماس بگیرید.       […]

پکیج آموزش (نجاری)

این پکیج به صورت فطعات چوبی یک اسباب بازی برای کودکان است، که با ابزار مختلف نجاری برای کودکان پست میشود. کودکان میتوانند در خانه با ویدئو های آموزشی و کلاسهای آنلاین نحوه درست کردن و سرهم کردن اسباب بازی را یاد بگییرند .   برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۵۸۴۱۶۶۰۴ تماس بگیرید.  

کارگاه آنلاین ( نگاه زرافه)

کارگاه برای دو گروه سنی خردسالان ( ۴ تا ۶) سال و کودکان ( ۶ تا ۱۲) به صورت آنلاین و در فضای مجازی برای کودکان برگزار می شود. برای اطلاع و آشنایی با کارگاه ( نگاه زرافه ) لطفا به قسمت کارگاه کودک بروید.   برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۵۸۴۱۶۶۰۴ […]

کارگاه های( آنلاین ) برای کودکان

کارگاه های آنلاین برای کودکان ۴ تا ۱۲ سال از ابتدای اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ برای بچه ها برگزار شد.   کارگاه های (نگاه زرافه) کارگاه های (خلاقیت و حل مسئله) کارگاه های (نقاشی) کارگاه های (نمایش خلاق) کارگاه های (نجاری) کارگاه های (اوریگامی و کاردستی) کارگاه های (بازی های حرکتی) کارگاه های ( بازی موسیقی)